E-mail-urile cadrelor didactice ale Facultăţii de Istorie, UB

O listă utilă de e-mail-uri pentru a facilita comunicarea dintre profesori şi studenti! :)

Grad didactic Nume si prenume    E-mail
Lector Dr. Alexandrescu Andrei andreialexandrescu@yahoo.com
Conf.univ.dr. Alexandrescu Emilian socrate71119@yahoo.com
Lector Dr. Antoniu Bogdan antoniu68@yahoo.com
Lector Dr. Arsenescu Margareta m_arsenescu@yahoo.com
Prof.univ.dr. Barnea Alexandru alex.barnea@yahoo.com
Lector Dr. Bottez Valentin valentin_bottez@yahoo.com
Prof.univ.dr. Bozgan Ovidiu ovidiu.bozgan@idr.ro
Prof.univ.dr. Brezeanu Stelian office@young-again.ro
Lector Dr. Bucur Ion ionbucur56@yahoo.com
Prof.univ.dr. Buse Constantin buse@unibuc.ro
Lector Dr. Caltia Simion Nicolae simioncaltia@hotmail.com
Lector Dr. Capita Carol capita.carol@gmail.com
Lector Dr. Chelaru Rafael raffdor@yahoo.com
Conf.univ.dr. Chicideanu Monica mchicideanu@yahoo.com
Prof.univ.dr. Ciho Miron miron_ciho@yahoo.com
Prof.univ.dr. Cioroianu Adrian Mihai adrian.cioroianu@gmail.com
Conf.univ.dr. Ciupala Alin alinciupala@gmail.com
Dr. Coman Marian commarian@gmail.com
Lector Dr. Constantiniu Laurentiu lconstantiniu@yahoo.com
Conf.univ.dr. Corlan Simona simonacorlan1@yahoo.com
Lector Dr. Diaconescu Gheorghe Marius mariusdiaconescu2008@gmail.com
Conf.univ.dr. Dinu Mihai Rudolf rudolf.dinu@gmail.com
Lector Dr. Dobre Manuela manuela_dobre@yahoo.com
Conf.univ.dr. Dudau Radu radu.dudau@gmail.com
Dr. Dumitru Adrian seleukosnikator@yahoo.com
Prof.univ.dr. Fuerea Augustin augustinfuerea@yahoo.com
Asist.univ. Gheboianu Matei matei.gheboianu@gmail.com
Lector Dr. Gudin Cristina cristinagudin@yahoo.fr
Prof.univ.dr. Lukacs Antal antal_lukacs@yahoo.com
Prof.univ.dr. Lung Ecaterina ecaterina.lung@gmail.com
Asist.univ. Marcu Mihaela mihaelamarcu@yahoo.com
Lector Dr. Matei Victor Alin amatei77@yahoo.com
Lector Dr. Mihut Florica d_mihut@yahoo.com
Lector Dr. Mironov Alexandru-Murad al.mironov@gmail.com
Prof.univ.dr. Muller Florin mullerflorin_ro@yahoo.com
Prof.univ.dr. Murgescu Bogdan bmurgescu@gmail.com
Prof.univ.dr. Murgescu Mirela mirela.murgescu@g.unibuc.ro
Lector Dr. Nasulea Christian christian@nasulea.ro
Prof.univ.dr. Nistor Gheorghe Vlad g.v.nistor@gmail.com
Conf.univ.dr. Nitu Florentina florentinanitu@yahoo.com
Conf.univ.dr. Opris Ionut ioan_opris@yahoo.com
Prof.univ.dr. Panaite Viorel viorelpanaite@gmail.com
Prof.univ.dr. Petolescu Constantin ccpetolescu@yahoo.fr
Prof.univ.dr. Zoe Petre zoe.petre@gmail.com
Prof.univ.dr. Pippidi Andrei apippidi@sar.org.ro
Lector Dr. Rachieru Silvana silvana.rachieru@idr.ro
Prof.univ.dr. Radulescu Sorin Mihai msradulescu@yahoo.com
Prof.univ.dr. Retegan Mihai mretegan1@gmail.com
Prof.univ.dr. Solcan Sarolta saroltasolcan@yahoo.com
Dr. Speteanu Adriana adaspeteanu@yahoo.com
Prof.univ.dr. Stan Valentin stan.valentin@unibuc.ro
Lector Dr. Stefanescu Marian marian_stefanescu2005@yahoo.com
Asist.univ. Tarlea Alexandra alex_tarlea@yahoo.com
Prof.univ.dr. Teotei Tudor tudor_teoteoi@yahoo.com
Conf.univ.dr. Vizureanu Viorel vizureanu@yahoo.com
Prof.univ.dr. Vulpe Alexandru mavulpe@yahoo.com
Prof.univ.dr. Ungureanu Mihai Razvan m.r.ungureanu@gmail.com
Lector Dr. Zaharia Daniela daniela.zaharia@yahoo.com